Już niedługo każdy nowo wybudowany budynek ma mieć zagwarantowany dostęp do szerokopasmowego internetu. Nad takim rozwiązaniem pracuje właśnie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.
View the original article here
Prześlij komentarz
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz