fani facebook wymiana

piątek, 14 września 2012

Każdy nowy budynek będzie miał światłowody!

Już niedługo każdy nowo wybudowany budynek ma mieć zagwarantowany dostęp do szerokopasmowego internetu. Nad takim rozwiązaniem pracuje właśnie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.




View the original article here

Brak komentarzy: