fani facebook wymiana

środa, 19 września 2012

Niemcy ostrzegają przed Internet Explorerem [aktualizacja]

Przedstawiciele niemieckiego urzędu zalecają obywatelom używanie innych przeglądarek niż ta należąca do Microsoftu.




View the original article here

Brak komentarzy: