fani facebook wymiana

niedziela, 2 września 2012

Open webOS wchodzi w fazę beta. Zgodnie z terminarzem

Miał być wrzesień i jest wrzesień. Można jednak narzekać, że wciąż nie jest to wersja stabilna Open webOS, a jedynie rozwojowa.




View the original article here

Brak komentarzy: