Miał być wrzesień i jest wrzesień. Można jednak narzekać, że wciąż nie jest to wersja stabilna Open webOS, a jedynie rozwojowa.
View the original article here
Prześlij komentarz
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz