Technologika
wtorek, 25 września 2012
Samsung szuka specjalistów od silnika WebKit. Pracuje nad własną przeglądarką
Samsung rozpoczął prawdopodobnie prace nad własną mobilną przeglądarką. Szuka dobrych programistów. Ktoś zainteresowany?
View the original article here
This post was made using the
Auto Blogging Software
from
WebMagnates.org
This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz