fani facebook wymiana

poniedziałek, 3 września 2012

Założyciel Gnome: Linux na desktopach jest martwy! Zgadzacie się?

Miguel de Icaza, jeden z ojców środowiska Gnome stwierdził, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest…? Nie, nie Microsoft i jego Windows, a więc co?




View the original article here

Brak komentarzy: