Dzisiaj rozpoczyna się w Gdańsku wspaniała impreza o nazwie Retro Komp. Jeżeli posiadasz kolekcję starych komputerów, lub konsol, którą chciałbyś się pochwalić, pakuj ją i przyjeżdżaj: miejsca i prądu nikomu nie powinno zabraknąć!

View the original article here
This post was made using the
Auto Blogging Software from
WebMagnates.org This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz