fani facebook wymiana

wtorek, 2 października 2012

Stawianie Windows 8 na leciwym "składaku"

Tak jak to zwykle z szalonymi pomysłami bywa, ten konkretny zrodził się z prostej myśli: "zaktualizuję Windows XP do Ósemki i opiszę ten proces". Dlatego też nim prawdziwa waga pomyślanych słów do mnie dotarła, usta już ogłosiły światu ten genialny plan: "mam w domu starego Pentium 4 na płycie głównej z magistralą AGP i 2 GB RAM-u. Zainstalowałem na nim masę softu, może powinienem zaktualizować jego system do Win 8 i zobaczyć czy wszystko będzie miało ręce i nogi"?

View the original article here


This post was made using the Auto Blogging Software from WebMagnates.org This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.

Brak komentarzy: