Rzekomo gigant z Redmond posiada tablet Nokii z Windows RT i używa go do testowania aplikacji dla nowych okienek dla architektury ARM.
View the original article here
This post was made using the Auto Blogging Software from WebMagnates.org This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz