fani facebook wymiana

środa, 7 listopada 2012

Microsoft wkrótce skończy z Messengerem. Jego rolę przejmie Skype?

Na to wygląda i co ciekawe, może to nastąpić szybciej niż nam się wydaje. Skype stanie się jedyną słuszną platformą do komunikacji od Microsoftu.




View the original article here


This post was made using the Auto Blogging Software from WebMagnates.org This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.

Brak komentarzy: