fani facebook wymiana
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sobie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sobie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 2 października 2012

Android we wrześniu: Jelly Bean radzi sobie lepiej niż ICS?

Oczywiście żelek nie ma obecnie większego udziału niż Ice Cream Sandwich, ale start z pewnością ma lepszy niż poprzednik.




View the original article here


This post was made using the Auto Blogging Software from WebMagnates.org This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.

Chciał wydrukować sobie broń. Zabrali mu drukarkę 3D

Wygląda na to, że kontrowersyjny projekt The Wiki Weapon napotkał nieoczekiwane trudności. Nie ze strony stróżów prawa, ale firmy od drukarek 3D.




View the original article here


This post was made using the Auto Blogging Software from WebMagnates.org This line will not appear when posts are made after activating the software to full version.

środa, 5 września 2012

Urządził sobie mieszkanie na wzór Apple Store. Szalony fanboj?

Niejaki David Wu obudził się któregoś dnia i postanowił całkowicie odnowić swoje domowe biuro, a jako inspirację wybrał stylowe wnętrza Apple Store. Zobaczcie efekty jego trzymiesięcznej pracy...




View the original article here

wtorek, 4 września 2012

Forum forum nierówne, a User Userowi wilkiem; czyli: było sobie dobre forum

Jako aktywny uczestnik rynku IT, od lat udzielam się na polskich forach związanych z komputerami. Do tej pory naprawdę szanowałem duże i popularne fora związane z tematyką komputerów (i wszelakiej elektroniki użytkowej), bo wiem ile wysiłku trzeba włożyć ażeby stworzyć coś sprawnie działającego i w dodatku jeszcze popularnego. Ostatnio jednak coraz częściej zachowania administracji / moderacji niejednego forum potrafią skutecznie zniechęcać do korzystania z tego typu serwisów.

View the original article here

sobota, 1 września 2012

Forum forum nierówne, a User Userowi wilkiem; czyli: było sobie dobre forum

Jako aktywny uczestnik rynku IT, od lat udzielam się na polskich forach związanych z komputerami. Do tej pory naprawdę szanowałem duże i popularne fora związane z tematyką komputerów (i wszelakiej elektroniki użytkowej), bo wiem ile wysiłku trzeba włożyć ażeby stworzyć coś sprawnie działającego i w dodatku jeszcze popularnego. Ostatnio jednak coraz częściej zachowania administracji / moderacji niejednego forum potrafią skutecznie zniechęcać do korzystania z tego typu serwisów.

View the original article here

piątek, 31 sierpnia 2012

Forum forum nierówne, a User Userowi wilkiem; czyli: było sobie dobre forum

Jako aktywny uczestnik rynku IT, od lat udzielam się na polskich forach związanych z komputerami. Do tej pory naprawdę szanowałem duże i popularne fora związane z tematyką komputerów (i wszelakiej elektroniki użytkowej), bo wiem ile wysiłku trzeba włożyć ażeby stworzyć coś sprawnie działającego i w dodatku jeszcze popularnego. Ostatnio jednak coraz częściej zachowania administracji / moderacji niejednego forum potrafią skutecznie zniechęcać do korzystania z tego typu serwisów.

View the original article here